تغییر ریل اقتصادی کشور ادامه می یابد
تغییر ریل اقتصادی کشور ادامه می یابد
وزیر کشور با اشاره به اینکه دولت به خدمت رسانی به مردم ادامه می‌دهد گفت: رئیس جمهور به دلیل منفعت مردم و نظام شانه زیر بار تغییر ریل اقتصادی کشور داد و این مسیر ادامه می‌یابد.

به گزارش تابنوس، احمد وحیدی عصر شنبه در مراسم تودیع و معارفه استاندار کرمان گفت: دکتر رئیسی به دلیل منفعت مردم و نظام شانه زیر بار تغییر ریل اقتصادی کشور داد و مردم بدانند که مسئولان قبلی مسئولیت تغییر را نمی‌پذیرفتند.

وی افزود: دلیل اینکه عده‌ای سعی می‌کنند دولت آیت الله رئیسی را تخریب کنند این است که دکتر رئیسی با نهایت اخلاص و سادگی در میدان است.

وی بیان کرد: در موضوع اخیر تغییر ریل اقتصادی کشور مسئولیت بسیار بزرگی است که خیلی از مسئولان قبلی چنین مسئولیت بزرگی را نپذیرفتند اما آیت الله رئیسی بخاطر منفعت نظام و مردم شانه زیر بار مسئولیت تغییر داده است.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی به این سربازان فداکار نیاز دارد و لطف الهی شامل حال آنها است و خدا راه را باز می‌کند

گفت: چندین مسأله مهم را امروز با هم پیش می بریم که یکی از اینها تغییر ریل اقتصادی است؛ امروز گام‌های بلند برداشته می‌شود و آثارش به تدریج خود را نشان می‌دهد.

وزیر کشور ادامه داد: هدفمندی یارانه‌ها، رتبه بندی معلمان، بهبود وضعیت کارگران، کرونا و سلامت از طرح‌های مهم و اقدامات مؤثر دولت جدید است.

وی گفت: کارهای مهمی در فشار حداکثری و حداکثر توطئه‌ها در حال رخداد است که نشان از اقتدار نظام و قوی بودن پایه‌های نظام است.

وزیر کشور گفت: عملیات روانی دشمن را خنثی می‌کنیم و با قدرت در میدان حضور داریم و به مردم خدمت می‌کنیم.

وحیدی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی و حداکثر فشار کارهای بزرگی در دولت انجام شده است و راه‌های بزرگی نیز در پیش داریم که با قدرت انجام می‌شود.

وی گفت: دشمن در تلاش برای مخفی کردن دستاوردهای نظام دارد اما مردم خدمت را درک می‌کنند.

وزیر کشور بیان کرد: امروز گام‌های بلند برداشته می‌شود و آثارش به تدریج خود را نشان می‌دهد که محل تأمل است که همه کمک کنند؛ جمهوری اسلامی آنچنان در حوزه اقتصادی شکوفا می‌شود.

وی ادامه داد: همین الان وضع دنیا را ببینید و وضع ایران را ببینید ما در فشار حداکثری چه طرح‌های عمده‌ای در حال رخ داد است؛ هدفمندی یارانه‌ها، رتبه بندی معلمان، بهبود وضعیت کارگران، کرونا و سلامت از طرح‌های مهم و اقدامات مؤثر دولت جدید است و کارهای مهمی در فشار حداکثری و حداکثر توطئه‌ها در حال رخ داد است که نشان از اقتدار نظام و قوی بودن پایه‌های نظام است.

وحیدی گفت: در استان کرمان باید تلاش‌ها با قدرت ادامه یابد و استان بزرگ کرمان از استان‌های پیشرو و پیشگام ما در حوزه اقتصاد خواهد بود و همچنین به مسائل ریز و پیش افتاده توجه نکنید، دچار حاشیه نشوید و تحت فرمان رهبر انقلاب و با تاسی از ائمه و شهدا پیش بروید.

وزیر کشور اظهار کرد: سنگرهای فتح یکی پس از دیگری منتظر است به دست مردم فتح شود و باید تبیین کنیم چه سنگرهایی فتح شده است.

وی خاطر نشان کرد: هم اکنون ابرقدرت‌ها در برخی مسائل محتاج ما هستند این افتخار بزرگی است و دشمنان خارجی و مزدوران داخلی تلاش می‌کنند دستاوردهای جمهوری اسلامی را ضعیف نشان دهند و این در حالی است مردم پای کار هستند.